وکیل پایه یک دادگستری آقای روشن قوردوئی میلان

وکیل پایه یک دادگستری آقای روشن قوردوئی میلان
10+ سال
تجربه

وکیل پایه یک دادگستری آقای روشن قوردوئی میلان

وکیل پایه یک دادگستری آقای روشن قوردوئی میلان دارای تجربه چندین سال وکالت در انواع پرونده های حقوقی و کیفری و دیوان عدالت اداری و کمیسیون های تخصصی شهرداری خانواده تعزیرات و مواد مخدر میباشد و هم چنین بیش از صدها پرونده های موفق در امور حقوقی ، کیفری ، خانواده و اعتراض به تشخیص ملی و مواد مخدر و دیوان عدالت اداری را در کارنامه کاری خود دارند .

با من تماس بگیرید

وکیل پایه یک دادگستری آقای روشن قوردوئی میلان دارای تجربه چندین سال وکالت در انواع پرونده های حقوقی و کیفری و دیوان عدالت اداری و کمیسیون های تخصصی شهرداری خانواده تعزیرات و مواد مخدر میباشد.

 و هم چنین بیش از صدها پرونده موفق در امور حقوقی ، کیفری ، خانواده و اعتراض به تشخیص ملی و مواد مخدر و دیوان عدالت اداری را در کارنامه کاری خود دارند .

 

  • وکیل و مشاوره حقوقی دو شرکت حقوقی
  •  وکیل و مشاور شرکت هواپیمایی رها صفر
  •  قبولی همزمان در آزمون قضاوت و وکالت
  • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

 

 وکیل روشن قـوردوئی میلان در شهر ارومیه مشغول به حرفه وکالت می باشد که پس از اخذ دیپلم بلافاصله وارد دانشگاه ارومیه شده و پس از فارغ التحصیلی در آزمون قضاوت شرکت و قبول لكن به علت علاقه شدید وی به حرفه مقدس وکالت از ادامه طی فرایند قضاوت منصرف و پس از اتمام خدمت سربازی در اولین آزمون وکالت قبول و به حرفه وکالت مشغول شد و پس از قبولی در وکالت همواره به ادامه تحصیل پرداخت و در گرایش رشته حقوق خصوصی موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه ارومیه گشت .

 ایشان به علت علاقه وافر به حرفه وکالت در کار وکالتی خود علاوه بر تخصص همواره منظم و متعهد به پیگیری جدی پرونده های محوله از طرف موکلین به وی میباشد .

 این وکیل دادگستری در سطح استان آذربایجان غربی نیز به امر وکالت می پردازند .

 آقای روشن قوردونی میلان از شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۵ الی ۸ بعدازظهر در دفتر وکالت حضور داشته و به صورت حضوری و تلفنی به مردم عزیز مشاوره حقوقی می دهد .