وکیل طلاق

مشاوره: 09144330240

 • 1401/12/18
وکیل طلاق

 

وکیل طلاق

 

یکی از زمینه های تخصصی وکلا دعاوی خانوادگی و مخصوصا پرونده های طلاق است. با توجه به حساسیت پرونده های طلاق نیاز است تا یک متخصص در کنار شما حضور داشته باشد. وکیل طلاق، وکیل پایه یک دادگستری است که متخصص دعاوی خانوادگی و کیفری است، همچنین رزومه موفقی در پرونده های طلاق دارد. وکیل روشن میلان، یکی از وکلای متخصص طلاق است که چندین پرونده موفق در این زمینه داشته است. در این محتوا در مورد طلاق توافقی میخوانید همچنین هزینه وکیل طلاق، مشاوره با وکیل طلاق و همینطور مراحلی برای طلاق باید طی کرد را خواهید فهمید. وکیل روشن میلان، وکیل خانواده متخصص با رزومه عالی و پرونده های موفق بسیار است.

 

وکیل طلاق کیست ؟

وکیل طلاق، یک وکیل مجرب و متخصص در احکام خانوادگی است. در کنار این یک وکیل متخصص طلاق، با قوانین کیفری هم به خوبی آشنایی دارد و تجربه خوبی در زمینه پرونده های طلاق دارد. وکیل طلاق خوب، پرونده های موفقی در زمینه انواع طلاق دارد. وکیل طلاق، وکیل مجرب پایه یک دادگستری است.

یک وکیل خوب خانواده باید به درستی درک کند که موکلی که به وی مراجعه کرده است دقیقا چه میخواهد. آیا موکل عزم جدی برای طلاق دارد  یا خیر. همینطور بعضا برخی از افراد فقط طلاق را مطرح میکنند تا به خواسته شان برسند و یا همسر را مجبور به رفتن به مشاوره بکنند.

عزیزان باید توجه کنید که پیش از تصمیم قطعی برای طلاق، بهتر است با یک مشاور خانواده مشورت کنند. از قاضی و یا وکیل نباید انتظار داشت تا بین زوج ها مصالحه کند و آنها را به زندگی باز گرداند.

 

وکیل طلاق

 

طلاق توافقی

اگر زن و مرد، هر دو موافق طلاق باشند و در مورد نحوه و میزان پرداخت مهریه، در مورد نفقه و اجرت المثل، حضانت فرزندان و زمان بندی دیدار فرزندان به توافق برسند، طلاق توافقی انجام میشود. طلاق توافقی سریع ترین شیوه برای جدایی است. مزیت طلاق توافقی این است که تنش ها و جدل ها در دادگاه به حداقل میرسد و بین زن و مرد و سایر اقوام بی حرمتی و بی احترامی بوجود نمی آید.

 

وکیل طلاق توافقی

با اینکه با توافق زوجین، مراحل دادگاه به سرعت طی میشود، اما همچنان یک وکیل میتواند کارهای طلاق را پیگیری کند و مراحل قضایی را طی کند. حضور وکیل در مراحل طلاق توافقی یک مزیت بشمار می آید. چرا که وکیل طلاق پیش از جلسات دادگاه به طور کامل شما را توجیه میکند که د مورد چه حق و حقوقی باید توافق کنید و چه مراحلی را باید طی کنید. وکیل طلاق توافقی میتواند مراحل زیادی از کارهای قضایی را برای شما طی کند.

برای طلاق توافقی شما باید در سامانه تصمیم ثبت نام کنید. پس از طی جسات مشاوره گواهی عدم انصراف را دریافت کنید و بعد به دادگاه خانواده مراجعه کنید (از طریق سامانه ثنا) تا قاضی حکم به عدم سازش دهد. سپس به دفترخانه مراجعه میکنید تا طلاق ثبت شود.

 

وکیل طلاق

 

مدارک لازم طلاق توافقی

 

 • کارت ملی زن و مرد
 • اصل شناسنامه زن و مرد
 • عقدنامه و یا رونوشت عقدنامه
 • توافق نامه تنظیم شده توسط وکیل طلاق
 • گواهی عدم سازش
 • گواهی عدم بارداری خانوم

 

روش های گرفتن طلاق

 

همانطور که همه میدانید و بالا توضیح دادیم یکی از از روش های طلاق، طلاق توافقی یا دو جانبه است.

در ادامه شیوه های دیگر برای طلاق را توضیح میدهیم.

 

 • طلاق به درخواست مرد
 • طلاق به درخواست زن

 

وکیل طلاق

 

طلاق به درخواست مرد

طبق قانون ایران و بر اساس ماده 1133 قانون مدنی، مرد میتواند درخواست طلاق از همسر خود را به دادگاه ارائه دهدو بعد از تعیین تکلیف حق و حقوق زن، دادگاه گواهی عدم سازش داده و تا سه ماه این گواهی اعتبار دارد میتواند طلاق را رسمی کند.

 

وکیل طلاق

 

طلاق به درخواست زن

شرایط درخواست طلاق از سمت زن متفاوت است. زن اگر از طرف مرد وکالت طلاق داشته باشد و این وکالت در سند ازدواج آورده شده باشد میتواند درخواست طلاق بدهد.

در غیر این صورت باید با ادله محکم درخواست طلاق دهد. دلایلی که برای دادگاه خانواده قابل قبول است عبارتند از :

 • پرداخت نکردن نفقه از سوی مرد
 • غیبت مرد به مدت چهار سال
 • اثبات عسروحرج داشتن زندگی برای زن. یعنی زن باید اثبات کند که در زندگی زناشویی سختی ها و مشقت های زیادی را متحمل میشود.

وکیل طلاق میتواند به زن کمک کند تا مدارک لازم برای قانع کردن قاضی را جمع آوری کنند. حضور یک وکیل طلاق در روند درخواست طلاق از طرف زوجه ( زن ) کمک زیادی به وی میکند چرا که قانون شرایط نسبتا سختی برای طلاق زن قرار داده است، در شرایطی که زوج (مرد) با وی همکاری نمیکند و موافق طلاق نیست.

 

 

بهترین وکیل طلاق

به وکیلی میتوان گفت بهترین وکیل طلاق که تعداد قابل توجهی پرونده موفق در زمینه طلاق داشته باشد. آقای روشن میلان از بهترین وکلای طلاق است که میتوانید برای دعاوی خانوادگی و طلاق به وی مراجعه کنید. وکیل طلاق خوب، در کنار دانش بالای حقوقی، در بر قراری صلح بین زوج ها هم توانایی دارد تا آسیب کمتری به دو طرف وارد شود.

بهترین وکیل طلاق وقت کافی برای موکلین خود میگذارد تا تمامی روش های ممکن برای طلاق را توضیح دهد و بهترین راه را برای موکلین انتخات میکند.

پس در انتخاب وکیل طلاق خوب دقت کافی را داشته باشید و برای انتخاب وکیل خود وقت بگذارید.

 

هزینه وکیل طلاق

هزینه های مربوط به طلاق و وکیل طلاق وابسته به روند طلاق است. نکته ای که باید مورد توجه قرار بگیرد این است که در پرونده های طلاق، وکیل در هر صورت هزینه را به طور کامل دریافت میکند. پرونده های طلاق بر مبنای نتیجه نیست و وکیل طلاق باتوجه به روند و کارهایی باید انجام شود هزینه را دریافت میکند.

 

بهترین وکیل برای طلاق در ارومیه

آقای روشن میلان را میتوان به عنوان بهترین وکیل طلاق در ارومیه در نظر گرفت. قطعا وکلای خوبی در زمینه دعاوی خانوادگی و همینطور طلاق در ارومیه فعالیت میکنند که میتوانید به آنها هم مراجعه نمایید. اما وکیل میلان، با تخصص و تبحر کافی در زمینه پرونده های طلاق میتواند به شما هم مشاوره حقوقی در زمینه طلاق، مهریه، حضانت فرزندان و ... بدهد و هم با قبول وکالت تمام دانش و مهارت خود را بکار میگیرد تا پرونده با موقفیت شما به سرانجام برسد.

 

وکیل طلاق در سلماس

وکیل میلان، وکیل پایه یک دادگستری علاوه بر ارومیه، در سلماس نیز فعالیت دارد و میتواند پرونده های شما در این شهر را بپذیرد. شما میتوانید ابتدا به صورت حضوری و غیر حضوری یک جلسه مشاوره تلفنی با وی داشته باشید و سپس پرونده خود را به ایشان بسپارید. مشاوره حقوقی طلاق به صورت تلفنی و از واتساپ هم امکان پذیر است.

 

 

 

نظرات :
ارسال نظر :