بهترین وکیل ارومیه | روشن میلان

مشاوره: 09144330240

 • 1403/02/11
بهترین وکیل ارومیه | روشن میلان

برای همه ما ممکن است مشکلی پیش بیاد که نیاز به اقدامات حقوقی دارد. در مسائل حقوقی جزئیات زیادی وجود دارد که مسیر پرونده حقوقی را تغییر میدهند. این جزئیات توسط شخصی با نام " وکیل " شناسایی میشوند. وکیل شخصی است که زیادی از عمر خود را صرف مطالعه قوانین کشور کرده و با اشراف کاملی که روی قوانین دارد میتواند به افراد کمک کند تا حق خود را بستانند. در ارومیه وکلای زیادی وجود دارند اما شما باید به وکیلی مراجعه بکنید که کاربلد و متخصص باشد. وکیل میلان یکی از بهترین وکلای متخصص و کاردان در ارومیه است که در این صفحه وکیل ارومیه بیشتر راجب این وکیل درجه یک و تخصص های یک وکیل خوب صحبت خواهیم کرد. همچنین رزومیه وکیل ارومیه، آقای میلان را بررسی خواهیم کرد. با وبسایت وکیل روشن میلان همراه باشید.

 

معرفی بهترین وکیل ارومیه | 09144494706 روشن میلان | وکیل ارومیه

 

وکیل کیست؟

وکیل یا وکیل حقوقی یک فرد حقوقی است که دارای مدرک حقوقی و مجوز قانونی برای نمایندگی در دادگاه ها و دیگر مراجع قضایی است. وکیل به مشتریان خود در امور حقوقی کمک می کند، به آنها مشاوره می دهد، قراردادها را تنظیم می کند و در صورت نیاز به نمایندگی در دادگاه ها و دیگر مراجع قضایی می پردازد. وکلا برای محافظت از حقوق و منافع مشتریان خود در مقابل سایر افراد، شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی و همچنین دادگاه ها و دیگر نهادهای حقوقی، فعالیت می کنند.

وکیل از سوی موکل تعیین میشود و این حق را دارد که به جای موکل وظایف او را انجام دهد. در واقع موکل این حق را به وکیل میدهد که این شخص به جای تصمیم بگیرد. وکیل شخصی است که از قوانین کشور به طور کامل مطلع است. وکیل میتواند با دانشی دارد حق موکل را بستاند. وکیل شرایطی که پیش آمده میسنجد، شواهد و مدارک پرونده را بررسی میکند، در صورتی که نیاز باشد مدارک جدید را  جمع آوری میکند و قاضی را قانع میکند. صحبت های وکیل در دادگاه و  مراجع قانونی، همان صحبت های موکل در نظر گرفته میشود و موکل باید مسئولیت هر آنچه وکیلش تصمیم گرفته را بپذیرد.

 

معرفی بهترین وکیل ارومیه | 09144494706 روشن میلان | وکیل ارومیه

 

بین وکیل و شخص یک قرارداد امضا میشود که در آن میزان حق الزحمه وکیل، میزان اختیارات وکیل مشخص میشود و با امضای این قرارداد وکیل تعیین میشود. وکیل در ارومیه این مزیت را نسبت به سایر وکلا دارد که شما میتوانید به راحتی به ایشان مراجعه کنید و حضوری پرونده و شرایط خود را توضیح دهید و توضیحات وی را بشنوید.

 

وکالت

معرفی بهترین وکیل ارومیه | 09144494706 روشن میلان | وکیل ارومیه

وکالت به معنای قرارداد تعیین شده بین وکیل و موکل است. وکالت یعنی شخصی را برگزیده ایم تا به جای ما،کارهایی را که مسئولیتش بر عهده ماست را انجام دهد. وکیل در مقابل موکل وظایفی را دارد و موکل هم در مقابل وکیل حقی را دارد. وکالت انواع مختلفی دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.  تفاوت انواع وکالت در حوزه اختیارات آنها است.

در لغت وکالت به معنی سپردن و واگذار کردن است. همانطور که مشخص ایست معنی وکالت در لغت با اصطلاح حقوقی آن کمی متفاوت است.

 

انواع وکالت

بسته به میزان اختیارات وکیل نوع وکالت فرق میکند.

وکالت مطلق

وکالت مطلق به معنای دادن اختیار برای انجام تمامی امور اعم از مالی و شخصی به وکیل میباشد. مثلا وکیل میتواند هم امور خرید و فروش را انجام دهد و هم به خانواده خرجی دهد.

وکالت مقید

وکالت مقید برخلاف مطلق مربوط به موضوع خاصی است. به عنوان مثال موکل فقط اجازه فروش مال را به وکیل وکالت میدهد.

 

وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه

وکیل دادگستری یا وکیل پایه یک دادگستری به وکلایی میگوند دوره های مختلف را پشت سر گذاشته اند و از آزمون کانون وکلا پذیرفته شده اند.به این ترتیب میتوانند با عقد قرارداد وکالت به جای اشخاص دیگر در مراجع قضایی و دادگاه ها حضور پیدا کنند.با قبولی در آزمون کانون وکلا پروانه وکالت دادگستری به وکیل اعطا میشود. این پروانه از طرف مشاوران قوه قضاییه و کانون وکلا به وکیل داده میشود. وکیل پایه یک دادگستری در ایران، وکیلی است که موفق به قبولی آزمون وکالت پایه و تمامی مراحل آن شده و به موجب اخذ مجوز وکالت از کانون وکلای دادگستری و دادگاه‌ها، اجازه دفاع از موکلان خود در دادگاه‌های دادگستری را دارد.

معرفی بهترین وکیل ارومیه | 09144494706 روشن میلان | وکیل ارومیه

برای این که وکیلی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری مشغول به کار شود، باید حداقل ۵ سال تجربه حرفه‌ای داشته باشد و در دوره آموزشی مربوط به وکالت پایه، موفق به گذراندن آزمون‌های مختلف شده باشد. این آزمون شامل دو بخش نظری و عملی می‌باشد.بخش نظری شامل چندین درس مرتبط با حقوق و قوانین، از جمله حقوق خانواده، حقوق تجارت، حقوق کیفری و... است. این بخش آزمون با ۱۰۰ سوال چند گزینه‌ای، به صورت کامپیوتری برگزار می‌شود و برای قبولی باید حداقل ۶۰ درصد نمره کسب کرد. بخش عملی شامل دو بخش مکاتبات و دفاع است. در بخش مکاتبات، وکیلان باید یک مکاتبه حقوقی را بنویسند، در حالی که در بخش دفاع، باید موکل خود را در دادگاه دادگستری با مسایل مرتبط با قوانین و حقوق دفاع کنند.

برای قبولی در آزمون وکالت پایه در ایران، باید در هر دو بخش نظری و عملی به طور جداگانه قبول شوید. در بخش نظری، برای قبولی باید حداقل ۶۰ درصد از نمره کلی این بخش که ۱۰۰ نمره است، کسب کنید. در بخش عملی هم، برای قبول شدن باید نمره ۱۰۰ درصد کسب کنید یعنی بدون داشتن نمره منفی. در کل برای قبول شدن در آزمون وکالت پایه در ایران باید بالای ۱۲۰ امتیاز از ۲۰۰ امتیاز کل کسب کنید. با این حال، همانطور که میدانید، میزان قبولی در این آزمون بسیار کم و رقابتی است و برای رسیدن به این هدف، نیاز به مطالعه و تمرین زیاد در طول سال‌ها دارد.

 

جستجوی بهترین وکیل در ارومیه

اگه بدنبال وکیل خوب در ارومیه هستید تا امور حقوقی خود را پیگیری کنید و یا وکلیل پایه یک دادگستری احتیاج تا در مورد پرونده خود با وی مشورت کنید و مشاوره حقوقی دریافت کنید ما میتوانیم به شما کمک کنیم.

وکیل روشن میلان، وکیل پایه یک دادگستری ارومیه یکی از وکلای متخصص و مشهور در ارومیه است. وکیل میلان پرونده های موفق زیادی دارد و  هم میتواند به عنوان یک وکیل با تجربه در مورد پونده تان به شما مشاوره حقوقی بدهد.

جستجوی وکیل به تنهایی کار دشواری است. ما به شما پیشنهاد میکنیم که پیش از انتخاب وکیل و عقد وکالت ابتدا یک جلسه مشاوره با شخص وکیل بروید و همچنین از افراد مطلع سوال کنید و در نهایت شخص مورد نظر را انتخاب کنید. معمولا وکلای حرفه ای در یک حوزه مخصوصی کار میکنند مثلا دعاوی کیفری یا دعاوی ملکی، در این صورت اگر در جستجوی وکیل در ارومیه یا شهر دیگری هستید؛ بهتر است وکیل متخصص در حوزه پرونده خودتان را انتخاب کنید. به عنوان مثال برای پرونده حقوقی مربوط به زمین به وکیل ملکی مراجعه کنید.

اگر در جستجوی وکیل در ارومیه هستید بهتر است از میان وکلای پایه یک دادگستری، وکیل خوش نامی را برای انجام امور خود انتخاب نمایید.

وکیل میلان مطمئن ترین فرد برای شماست.

تماس بگیرید 09144494706

معرفی بهترین وکیل ارومیه | 09144494706 روشن میلان | وکیل ارومیه

بهترین وکیل ارومیه

اگر در جستجوی بهترین وکیل ارومیه هستید، پیشنهاد این وبسایت به شما وکیل پایه یک دادگستری آقای روشن قوردولی میلان است.

وکیل میلان دارای تجربه چندین سال وکالت در انواع پرونده های حقوقی،دعاوی کیفری، خانواده، پرونده های دیوان عدالت اداری ،کمیسیون های تخصصی شهرداری، تعزیرات و مواد مخدر میباشد.

 وکیل روشن میلان هم چنین بیش از صدها پرونده موفق در امور حقوقی ، کیفری ، خانواده و اعتراض به تشخیص ملی و مواد مخدر و دیوان عدالت اداری را در کارنامه کاری خود دارد.

 

خلاصه رزومه کاری وکیل روشن میلان بهترین وکیل ارومیه :

 • وکیل و مشاوره حقوقی دو شرکت حقوقی
 • وکیل و مشاور شرکت هواپیمایی رها سفر
 • قبولی همزمان در آزمون قضاوت و وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

ویژگی های بهترین وکیل در ارومیه

معرفی بهترین وکیل ارومیه | 09144494706 روشن میلان | وکیل ارومیه

شهر ارومیه زادگاه وکیل های کاربلد و حرفه ای بسیاری است که در موضوعات مختلفی مشغول به وکالت هستند. بنابراین شما میتوانید بر اساس پرونده تان بهترین وکیل ارومیه را انتخاب کنید .  بهترین وکیل در ارومیه فردی است که دایره مسائل مطرح شده بتواند بخوبی مهارت خود در وکالت را نشان بدهد . قابل ذکر است که پروانه وکالت وکیل ارومیه باید متعلق به شهر ارومیه باشد . یک وکیل مناسب باید حق الوکاله ای متناسب با توان مالی موکل و شرط پرونده را پیشنهاد کند و از شروط داخل پرونده آگاهی دقیق و کافی داشته باشد.

اگر بخواهیم بهترین وکیل ارومیه را انتخاب کنیم باید چندین ویژگی مختلف در وکلا توجه کرده و وکیلی را انتخاب کنیم که مجموعه این ویژگی ها را داشته باشد:

 

 1. تخصص و تجربه کافی: وکیل باید دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه حقوقی مورد نظر باشد تا بتواند بهترین نتیجه را برای موکلین خود به دست آورد.
 2. قابلیت ارتباطی مناسب: وکیل باید دارای قابلیت ارتباط بالا با موکلین خود باشد تا بتواند به درستی نیازها و مشکلات آن ها را درک کرده و به بهترین شکل ممکن به آن ها کمک کند.
 3. آگاهی از قوانین و بروز بودن: یک وکیل خوب باید بروز و آگاه از تمامی قوانین و مقررات جاری در زمینه حقوقی مورد نظر باشد تا بتواند به بهترین شکل ممکن به مراجعین خود کمک کند.
 4. اخلاق حرفه ای: وکیل باید دارای اخلاق حرفه ای بالا و رعایت کامل حریم شخصیت مراجعین خود باشد. از مراجعین سواستفاده نکند و امین و رازدار باشد.
 5. توانایی چیدن استراتژی و برنامه ریزی: وکیل باید دارای استراتژی و برنامه ریزی مناسب برای حل مشکلات و رسیدن به نتیجه مطلوب باشد. یک وکیل ماهر مدارک لازم در جهت گرفتن نتیجه مطلوب را نیز پیدا میکند.
 6. قابلیت حل اختلاف: وکیل باید دارای قابلیت حل اختلاف و اجرای قانون باشد تا بتواند به بهترین شکل مشکلات حقوقی موکلین خود را حل کند.
 7. مهارت های ارتباطی: وکیل باید دارای مهارت های ارتباطی بالا و قابلیت برقراری ارتباط موثر با دادگاه، دیگر وکلای حقوقی و موکلین خود باشد. گاهی لازم است، وکیل بدون اقامه دعوا در دادگاه، بین موکل خود و طرف دیگر دعوا مصالحه نماید.

معرفی وکیل خوب در ارومیه

چنانچه از اطرافیان یا نزدیکان خود در مورد معرفی وکیل در ارومیه بپرسید حتما نام چند وکیل را خواهند برد اما پیش از انتخاب یک وکیل خوب در ارومیه رزومه و تخصص آنها را مورد بررسی قرار دهید. در صورتی که وکیل معرفی شده بیشتر در حوزه پرونده شما کار کرده باشد، به وی مراجعه نمایید. در کنار بررسی رزومه یک وکیل پایه یک دادگستری، بهتر است به دفتر وکیل رفته و مستقیما با او صحبت کنید و نظر وی را در مورد پرونده خود بپرسید. از وکیل بخواهید استراتژی خود برای پیروزی در دادگاه را بیان کند. 

سپس با مقایسه گفته های چند وکیل، به راحتی میتوانید وکیل خوب و یا بهترین وکیل را انتخاب کنید.

همچین برای پیدا کردن یک وکیل خوب در ارومیه، شما می‌توانید از روش‌های مختلفی استفاده کنید. در زیر چند روش برای پیدا کردن وکیل خوب در ارومیه آورده ایم:

مشاوره با دیگران: از دوستان، خانواده، همکاران یا هر کسی که قبلاً با وکیل همکاری داشته است، بپرسید و بازخورد آن‌ها را در مورد وکیل های ارومیه بشنوید.

جستجوی آنلاین: امروزه اکثر وکلا و دفاتر حقوقی دارای وبسایت هستند. با جستجوی در گوگل یا سایر موتورهای جستجو، می‌توانید وکلا و دفاتر حقوقی در نزدیکی خود پیدا کنید.

نظرسنجی وکلا: در بسیاری از وبسایت ها نظرسنجی برای بررسی وکلا برگزار می‌شود. از این نظرسنجی ها هم میتوانید استفاده کنید.

مراجعه به دفتر وکالت: شما می‌توانید به دفاتر وکالت در نزدیکی خود مراجعه کرده و با وکلای مشغول در این مراکز وکالت ارومیه ملاقات کنید. در این جلسات، شما می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد تجربیات وکیل و حق الوکاله آنان بدست آورید.

اطلاعات مجوز وکلا: در ایران وکلا باید مجوز رسمی داشته باشند تا بتوانند به عنوان وکیل فعالیت کنند. شما می‌توانید با بررسی اطلاعات مربوط به مجوز وکلا، مطمئن شوید که او دارای مدارک لازم برای انجام کارش است.

در کل، برای پیدا کردن یک وکیل خوب، بهتر است از ترکیب این شیوه ها استفاده کنید.

وکیل میلان، در حوزه های مختلف کیفری، خانواده، دیوان عدالت و مواد مخدر سابقه درخشانی دارد و صاحب تجارب گرانبهایی است. پس بدون تعلل با گرفتن یک زمان مشاوره حقوقی اختصاصی، پرونده حقوقی خود را با وی در میان بگذارید تا شما را راهنمایی نماید.

 

بهترین وکیل خانواده در ارومیه

دعاوی خانوادگی حساسیت زیادی برای موکل دارند. در دعاوی خانوادگی فشار روحی زیادی بر روی افراد خانواده وجود دارد. سپردن پرونده دعاوی خانوادگی به یک وکیل کاربلد موجب آسودگی خیال و کاهش فشار های روانی میشود. وکیل خانواده در ارومیه میتواند در پیچ و خم های پرونده های خانوادگی به شما کمک قابل توجهی بکند و در کمترین زمان مشکل را حل کند. وکیل خانواده در ارومیه، وکیلی است که در حوزه حقوق خانواده فعالیت می‌کند. این حوزه شامل مسائلی مانند طلاق، تقسیم اموال، نفقه، حضانت، ارث و وصیت زوج و زوجه، حقوق متقابل زوج و زوجه نسبت بهم است.

معرفی بهترین وکیل ارومیه | 09144494706 روشن میلان | وکیل ارومیه

در ایران، همه وکلایی که مجوز وکالت از کانون وکلای دادگستری و دادگاه‌ها دریافت کرده‌اند، می‌توانند در حوزه حقوق خانواده فعالیت کنند. با این حال، برخی از وکلا برای تخصص بیشتر در این حوزه، به عنوان وکیل خانواده شناخته می‌شوند و توسط مراجع حقوقی و دادگستری‌ها به عنوان وکیل متخصص در حوزه خانواده مورد توصیه قرار می‌گیرند.

بهترین وکیل خانواده در ارومیه وکیل میلان است. ایشان سوابق موفقی در پرونده های خانوادگی دارند و با مهارت بالا به موکلین کمک خواهند کرد.

 

بهترین وکیل طلاق در ارومیه

وکیل طلاق در ارومیه به عنوان وکیلی که در حوزه حقوق خانواده فعالیت می‌کند، دارای وظایف و مسئولیت‌هایی در خصوص مراحل طلاق می‌باشد. برخی از وظایف وکیل طلاق عبارتند از:

 1. مشاوره حقوقی: وکیل طلاق می‌تواند به عنوان یک مشاور حقوقی برای طرفین در خصوص حقوق و تعهداتشان در طلاق، توافق‌نامه، حضانت، نفقه، تقسیم اموال و مسائل مربوط به فرزندان و ... کمک کند.

 2. نمایندگی در دادگاه: وکیل طلاق می‌تواند به عنوان نماینده حقوقی طرفین در دادگاه حضور پیدا کند و در مراحل مختلف پرونده، از جمله ارائه دلایل، شفاهیات، مستندات و غیره به منظور دفاع از حقوق موکلین استفاده کند.

 3. رسیدن به یک توافق‌: وکیل طلاق می‌تواند به عنوان یک مشاور حقوقی، به طرفین کمک کند تا در مسائلی مانند حضانت، نفقه، تقسیم اموال و غیره، به توافق برسند.

 4. جمع آوری ادله: در برخی پرونده های طلاق لازم است مدارک و ادله به دادگاه ارائه شود که امکان طلاق برای زن فراهم شود یا مسائلی مانند خیانت برای دادگاه اثبات شود. وکیل طلاق ماهر در ارومیه میتوانند به موکل خود کمک کند تا این مدارک را برای جلب نظر قاضی فراهم کنند.

 

معرفی بهترین وکیل ارومیه | 09144494706 روشن میلان | وکیل ارومیه

 

گروه وکلا ارومیه 

گروه وکلا به یک گروه از وکلایی اشاره دارد که به صورت مشترک در یک شرکت وکالت یا دفتر وکالت کار می‌کنند. اعضای گروه وکلا معمولاً تخصص‌های مشابهی دارند و در برخی موارد با همکاری و هماهنگی با هم به متقاضیان خدمات حقوقی ارائه می‌دهند. این گروه‌ها ممکن است در زمینه‌های مختلفی فعالیت کنند، از جمله حقوق تجاری، حقوق کیفری، حقوق خانواده، حقوق مالی، حقوق بین‌الملل و ... . گروه وکلا معمولاً برای رسیدگی به پرونده‌های بزرگ و پیچیده استخدام می‌شوند و در صورت نیاز به دانش و تخصص دیگران، با همکاری درون گروه وکلا به رسیدن به نتیجه مطلوب کمک می‌کنند.

گروه وکلا ارومیه هم وجود دارد و برخی از این گروه های وکلا بسیار نامی و معروف هستند. آقای روشن میلان وکیل ارومیه هستند که در صورت نیاز شما به گروه وکلا در ارومیه، میتوانند مجموعه ای از همکاران و وکلا را برای حل پرونده شما بکار گیرد. گروه وکلا ارومیه تخصص های خاصی دارند که معمولا پرونده های مربوط به آن حوزه را قبول میکنند.

 

بهترین وکیل ملکی ارومیه

وکیل خوب ملکی یک وکیل است که در زمینه حقوق ملکی و مسائل مرتبط با ملکیات تخصص داشته و قادر به ارائه خدمات حقوقی مؤثر در این حوزه است. این وکیل باید دارای مجموعه ای از ویژگی ها و مهارت ها باشد که شامل موارد زیر می شود:

 1. دانش حقوقی ملکی: وکیل خوب ملکی باید دانش و آگاهی عمیقی در حوزه حقوق ملکی داشته باشد. او باید با قوانین مربوط به خرید، فروش، اجاره، رهن و انتقال ملکیات آشنا و به روز باشد. تجربه: تجربه در زمینه حقوق ملکی امری بسیار مهم است. یک وکیل خوب ملکی باید تجربه کافی در رفع اختلافات ملکی، تهیه و بررسی قراردادهای ملکی، مشاوره در خصوص خرید و فروش ملک و حل و فصل مواردی از جمله اشغال و انحصار داشته باشد.
 2. قدرت تحلیل و استدلال: وکیل خوب ملکی باید توانایی تحلیل دقیق مسائل ملکی را داشته و استدلال های قوی برای دفاع از مشتری خود ارائه کند. او باید قادر به بررسی اسناد ملکی، تشخیص اشکالات و نقاط ضعف در قراردادها و پرونده های ملکی باشد.
 3. مذاکره و مشاوره: یک وکیل خوب ملکی باید مهارت های بالایی در مذاکره با طرفین مختلف داشته باشد. او باید قادر به ارائه مشاوره حقوقی به مشتریان خود در مورد موضوعات ملکی، مانند خرید و فروش، رهن و اجاره، تفسیر قراردادها و مسائل مرتبط با ملکیات باشد.
 4. حس نیکوی حقوقی: وکیل خوب ملکی باید در تمام فعالیت های حقوقی خود، اصول اخلاق حقوقی را رعایت کند. او باید از مصلحت مشتری خود پیروی کرده و به دفاع از حقوق و منافع مشتریان خود متعهد باشد.
 5. خلاقیت: موارد حقوقی ملکی ممکن است پیچیده و چالش برانگیز باشند و در چنین شرایطی، وکیل خوب ملکی باید توانایی خلاقیت در پیدا کردن راهکارهای حل مسائل را داشته باشد.

همچنین، مهارت‌های ارتباطی، قدرت تفسیر قوانین و مقررات ملکی، حفظ محرمانگی و عدم تعارض منافع نیز از جمله ویژگی‌های مهمی است که وکیل خوب ملکی باید به آنها توجه داشته باشد.

 

معرفی بهترین وکیل ارومیه | 09144494706 روشن میلان | وکیل ارومیه

وکیل کیفری خوب در ارومیه

جرائم کیفری از جمله جرائمی است که مجازات جدی و بعضا سنگینی ارد. بحث جرائم کیفری بسیار ریز و دقیق نیز هست. پس بهتر است برای دادگاه های کیفری از یک وکیل ماهر و کاربلد کمک بگیرید. آقای میلان وکیل پایه یک دادگستری میتواند کمک زیادی به شما بکند.

 

کانون وکلای دادگستری ارومیه

كانون وكلای دادگستری آذربايجان غربی، پس از تصويب قانون كيفيت اخذ پروانه وكالت دادگستری بلافاصله با قريب 80 نفر وكيل پايه يك دادگستری عضو كانون های مركز و آذربايجان سابق در 1376/07/20 اولين انتخابات هيت مديره خود را برگزار کرد و اعضا مشخص شدند. آدرس کانون وکلای دادگستری ارومیه : آذربایجان غربی، ارومیه، بلوار شهید بهشتی، بعد از چهارراه برق، نبش کوچه های 19 و 21 و شماره تلفن کانون وکلای دادگستری ارومیه : ۰۴۴۳۳۴۸۹۹۳۵

سوالات متداول

بله، با شماره 09144494706 تماس گرفته و با هماهنگی قبلی به دفتر ایشان مراجعه کنید

بله ایشان میتوانند در پرونده های کیفری هم همراه شما باشند

بله تمامی رزومه آقای روشن میلان را میتوانید در صفحه درباره ما ببینید
نظرات :
 • شادی
  1403/01/04

  با سواد ترین وکیل ارومیه هستن جدی پرونده ها را پیگیری می‌کنند خیلی ممنونم

 • علی
  1403/01/04

  وکیل خوب و با سوادی هستن همم متعد و با نظم هستن درهمه جلسات هم شرکت می‌کند

 • قائدی
  1402/07/19

  تشکر میکنم از آقای وکیل واقعا با کمک شما نبود نمیتونستم حق خودم رو بگیرم به نظر من آقای میلان بهترین و توا نا ترین وکیلی بود که توی کل ارومیه دیدم

 • مراد
  1402/06/30

  آقای میلان وکیل با تجریه ای هست خصوصا در پرونده های ملکی و خانواده بی نظیر هستن

 • مراد
  1402/06/07

  یه وکیل با تجربه و کاربلد و خیلی باسواد

 • فائزه
  1402/05/21

  وکیل خوبیه همم مورد اعتماد و اطمینان هستش بخصوص پرونده های خانواده

 • چمران
  1402/04/27

  وکیل خوب و باتجربه خصوصا کیفری علیرغم وجود نظریه کارشناس در پرونده جعل برام حکم برائت گرفت

 • احمدی
  1402/04/26

  آقای میلان یک وکیل بسیار یا تجربه و با سواد هستن هم در کیفری هم حقوقی پرونده ما کیفری بود حلش کرد خیلی ممنونم از ایشان

 • Amir
  1402/04/13

  خیلی وکیل با تجربه و با سوادی هستن با یه نکته خیلی ظریف پرونده ما رو حل کرد باور نمیکردم

 • Ehsan
  1402/04/12

  واقعا در این زمینه بهترین وکیل هستن .ی پرونده پیچیده داشتم بالاخره بعد سه سال به نتیجه مثبت رسیدم .♥️♥️♥️♥️

 • سالار
  1402/02/12

  اگر به خانمم وکالت در طلاق بدم بدون اینکه من بخوام میتونه طلاق بگیره؟

  • پاسخ
   1402/02/13

   بله. می توانند بدون حضور شما درخواست طلاق بکنند.

 • a mirzaie
  1402/01/23

  واقعا بهترین وکیل ارومیه هستن. کارشون درسته

  • پاسخ
   1402/01/23

   ممنون از نظرتون

 • amir y
  1401/11/02

  با سلام یک سوال از جناب وکیل میلان داشتم. خواهرم فوت کرده است وفقط مادرم درقید حیات است، ضمنا خواهرفوت شده‌ام دارای همسر ویک فرزند پسر میباشد. لطفا پاسخ دهید که ارثیه او چگونه تقسیم میشود.

  • پاسخ
   1401/11/02

   ورثه حین فوت خواهر شما، همسر و فرزند پسر و مادرتان می باشد که مادر ۱/۶ و همسر ۱/۴ و مابقی سهم فرزند پسر می باشد

ارسال نظر :