وکیل سلماس | وکیل پایه یک دادگستری روشن میلان

مشاوره: 09144330240

 • 1402/03/29
وکیل سلماس | وکیل پایه یک دادگستری روشن میلان

وکالت شغل مهم و حساسی است که با حقوق افراد در ارتباط است. انتخاب بهترین وکیل و ماهرترین وکیل برای پیگیری پرونده، از مهم ترین کارهاست. در شهر سلماس هم وکلای کاردان و با تجربه زیادی وجود دارند اما انتخاب یک وکیل خوب کار دشواری است. معمولا برای انتخاب وکیل از راهنمایی دوستان و آشنایان استفاده میکنیم ولی بهتر است خودمان هم در مورد تخصص وکیل،پرونده هایی که پیروز شده است، سابقه و ... تحقیق کنیم تا بهترین شخص را انتخاب کنیم. در ادامه در مورد ویژگی هایی که یک وکیل خوب در سلماس دارد صحبت میکنیم و بهترین وکیل سلماس را معرفی میکنیم. با وب سایت وکیل پایه یک دادگستری روشن میلان همراه باشید.

 

 

جستجوی وکیل سلماس

 

برای جستجوی وکیل در سلماس چند نکته اساسی را در نظر بگیرید:

 

 • میزان سابقه فعالیت در شغل وکالت
 • تعداد پرونده های موفق
 • تخصص وکیل
 • دانش بروز
 • مدرک تحصیلی
 • مشاوره حقوقی پیش از قبول پرونده

 

حال هر یک از این ویژگی هایی که گفتیم را توضیح میدهیم.

 

وکیل سلماس

 

میزان سابقه فعالیت در شغل وکالت

 

نمیتوان انکار کرد که میزان تجربه در این شغل با موفقیت وکیل در احقاق حق شما رابطه مستقیم دارد. سیستم قضایی ایران شرایط خاصی دارد. برخلاف کشور های خارجی که در کنار قاضی هیات منصفه هم وجود دارد، در ایران فقط نظر و رای شخص قاضی مهم است پس صحبت کردن به طریقی بتوان قاضی را قانع کرد از مهارت های یک وکیل باتجربه است. هر چه وکیل در دادگاه های بیشتری حضور داشته باشد بیشتر با ادبیات مورد پسند قضات آشنا است و میتواند بهترین مسیر را برای اقناع رئیس دادگاه در پیش بگیرد.

 

تعداد پرونده های موفق

تعداد پرونده های موفق وکیل نشان دهنده مهارت و دانش فرد است. پس در هنگام انتخاب وکیل خوب در سلماس باید رزومه شخص را بررسی کرده و حوزه هایی که موفق بوده و میزان موفقیت را به طور کامل بررسی نماییم.

 

تخصص وکیل

برخی وکلا به طور تخصصی در یک حوزه کار میکنند. به عنوان مثال وکیل خانواده به دعاوی خانوادگی مانند طلاق و مهریه آشنایی بیشتری دارد در نتیجه پرونده های موفق بیشتری در این حوزه ها دارد. حوزه و نوع پرونده خود را مشخص کنید سپس به وکیل متخصص در آن حوزه مراجعه کنید.

 

دانش بروز

اطلاع از قوانین جدید، اطلاع از شیوه های اثبات جرم جدید از مسائلی است که یک وکیل خوب باید به آنها آشنا باشد.

 

مدرک تحصیلی

مدرک تحصیلی بالاتر یک ویژگی بسیار مثبت برای وکیل است که هنگام انتخاب به آن توجه زیادی بکنید.

 

مشاوره حقوقی

پیشنهاد ما به شما این است که پیش از انتخاب وکیل یک جلسه با وی مشاوره حقوقی داشته باشید و از ایشان بخواهید نظر خود را در رابطه با پرونده شما بگویید. در این صورت وکیلی را انتخاب میکنید که به طور حدودی میدانید چه مسیری را طی خواهد کرد.

 

بهترین وکیل سلماس

اگر تمام ویژگی هایی که بالا گفتیم را بخواهیم در کسی جمع کنیم میتوانیم به شما وکیل روشن میلان را معرفی بکنیم. وکیل میلان وکیل پایک دادگستری سلماس یک از بهترین های سلماس است. آقای میلان دارای تجربه چندین سال وکالت در انواع پرونده های حقوقی و کیفری و دیوان عدالت اداری و کمیسیون های تخصصی شهرداری خانواده تعزیرات و مواد مخدر میباشد.

 و هم چنین بیش از صدها پرونده موفق در امور حقوقی ، کیفری ، خانواده و اعتراض به تشخیص ملی و مواد مخدر و دیوان عدالت اداری را در کارنامه کاری خود دارند.

پیشنهاد ما به شما داشتن جلسه مشاوره حقوقی با ایشان و سپس سپردن پرونده به آقای روشن میلان است.

 

وکیل خانواده در سلماس

وکیل خانواده شخصی است که به افراد برای اموری چون طلاق توافقی، دریافت اجرالمثل زمان  زوجیت، در یافت مهریه و... به موکلین کمک میکند. همچنین مشاوره حقوقی در سلماس برای سوالاتی چون :

 

 • در زمان طلاق از همسر چگونه مهریه خود را مطالبه کنم؟
 • نفقه ایام گذشته و اکنون را چگونه باید بگیرم؟
 • طلاق توافقی چگونه است و شرایط آن به چه صورت است؟
 • حضانت فرزندان چگونه است و چگونه میتوانم حضانت فرزندم را بگیرم؟

 

بسیار کمک کننده خواهد بود. دعاوی خانوادگی و از جمله طلاق، باید با همراهی یک وکیل مجرب و کارکشته پیش بروند چرا که ریزه کاری هایی زیادی است که با دانستن آنها جریان پرونده عوض میشود.

یک وکیل خانواده در سلماس در کنار شما خواهد بود تا کمترین ضرر و زیاد در دعاوی خانوادگی به شما برسد.

 

ویژگی‌های یک وکیل ماهر

ویژگی‌های یک وکیل ماهر عبارتند از:

1. دانش حرفه‌ای: یک وکیل ماهر باید دارای دانش عمیق در حوزه حقوق و قوانین مرتبط با حوزه اختصاصی خود باشد. او باید به طور کامل با قوانین و مقررات مرتبط با حوزه حقوقی که در آن فعالیت می‌کند، آشنا و به‌روز باشد.

2. تجربه: یک وکیل ماهر باید تجربه کافی در رفع مشکلات حقوقی داشته باشد. تجربه به ویژه در مواجهه با موارد پیچیده و خاص، به وکیل کمک می‌کند تا راهکارهای موثر و استراتژی‌های مناسب را برای موکلانش پیشنهاد دهد.

3. تحلیل منطقی: وکیل ماهر باید توانایی تحلیل منطقی داشته باشد. او باید بتواند به طور دقیق و دقیق مسائل حقوقی را تحلیل کرده و استدلال‌های قوی را به نفع موکلانش ارائه دهد.

4. مهارت‌های ارتباطی: یک وکیل موفق باید دارای مهارت‌های ارتباطی بالا باشد. او باید بتواند با موکلانش به خوبی ارتباط برقرار کند و به آن‌ها توضیح دهد که چگونه می‌توانند در مورد پرونده‌های خود اقدام کنند. همچنین، باید توانایی خوبی در مذاکره، پذیرش و توجیه نظرات قضات و دادستان‌ها داشته باشد.

5. تعهد و اخلاص: یک وکیل ماهر باید به تعهد و اخلاص در رفع مشکلات حقوقی موکلان خود تعهد داشته باشد. او باید به صورت کامل به مورد مشکلات موکلانش اختصاص دهد و برای به دست آوردن ح

قوق و عدالت به طور مستمر تلاش کند.

6. خلاقیت: وکیل ماهر باید دارای خلاقیت بوده و توانایی پیدا کردن راهکارهای نوآورانه برای مشکلات حقوقی را داشته باشد. گاهی اوقات موارد حقوقی پیچیده و ناشناخته پیش می‌آید و وکیل باید توانایی حل آن‌ها را داشته باشد.

7. حفظ محرمانگی: یک وکیل ماهر باید محرمانگی اطلاعات موکلان را رعایت کند. او باید از حفظ حریم شخصی و جزئیات حساس موکلانش اطمینان حاصل کند و اطلاعات را مطابق با قوانین حفظ حریم شخصی و حریم خصوصی مورد موکلان محافظت کند.

در کل، یک وکیل ماهر باید دانش عمیق، تجربه، تحلیل منطقی، مهارت‌های ارتباطی بالا، تعهد و اخلاص، خلاقیت و حفظ محرمانگی را داشته باشد تا بتواند به طور موثر به مشکلات حقوقی موکلانش پاسخ دهد.

 

شماره تلفن وکیل سلماس

شما میتوانید جهت مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل میلان و همچنین هماهنگی برای مراجعه حضوری با شماره 09144494706 تماس بگیرید.

نظرات :
 • علی
  1402/02/13

  فرد کلاهبرداری بعنوان دوست یکبار ۲۰ میلیون تومان گرفت و بار دیگر ۱۷ میلیون تومان گرفت و در نهایت ضامن شدم و ۷۰ میلیون وام برداشت الان نیست و هیچکدام از پولهارو برنمیگردونه و اقساط بانک را هم پرداخت نمیکنه،مناسفانه بابت هیچکدام از اینها از ایشون سفته و چک نگرفتم فقط فیش واریز به حساب دارم ،چطو میتونم شکایت کنم و حداقل اون پولی که ضامن شدم و اقساطش افتاده گردنم را ازش بگیرم؟

  • پاسخ
   1402/02/13

   سلام . شمامیتوانید با ارایه مدارک و برینت حساب و یارسید دعوی حقوقی . مطالبه وجه مطرح نمایید

ارسال نظر :